wassup party piipel!
nüüd saab vist öelda, et suvi ametlikult kohal vms?
päike: paistab, tuju: laes, kohustused: pmst puuduvad 😉
poolteist kuud taas möödas… kuidagi kaua eks ole! seetõttu ajab G5 tolmu uuesti maha ja Sauna tn 1 muutub selle 30. mai täielikuks tsentriks.
pikk jutt… on halb jutt. viimane nädalavahetus enne esimest ametlikku suvekuud vajab tähistamist ja Tallinna vanalinnas on ainult üks õige koht, kus tähistada. selleks on Studio.
aprillis oli maja pungil. mais on maja pungil. näeme <3